Myslíme ekologicky, recyklovateľný produkt
https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/cartborad-protectors.png
OCHRANNÉ ROHY

Ochranné rohy sú pravouhlé pevné dosky, ktoré sú vyrobené najčastejšie z niekoľkých vrstiev sulfátového papiera a sú určené na ochranu hrán predmetov. Eliminujú nárazy, obrusovanie a tlak na hranu vášho produktu počas prepravy a skladovania, a preto chránia akýkoľvek druh povrchu. Jedná sa o najznámejší spôsob, ktorý je rýchly a efektívny na zabezpečenie vášho cenného majetku.

AKO FUNGUJÚ?

Kartónové ochranné rohy sa primárne používajú  ako jednoduchá ochrana hrán a rohov pred poškodením tlakom či úderom. Môžete ich však použiť aj mnohými inými spôsobmi. Napríklad stohované kartónové škatule sú fixované s viazacími páskami. Aby zostali pevné v celej výške balenia na paletách, ochranné rohy chránia okraje týchto krabíc pred poškodením a celej palete poskytujú vyššiu stabilitu.

Je to obzvlášť užitočné, keď sa používajú stretch fólie. Pridávajú pevnosť a stabilizujú náklad, nielenže zabraňujú nárazom, ale aj tomu, aby sa tovar nezničil pod vlastnou váhou alebo nebol poškodený počas prepravy.

Existuje niekoľko špeciálnych ochranných rohov, ktoré okrem ochrany pomôžu aj v ďalších funkčných aspektoch. Napríklad chrániče okrajov odolné proti vlhkosti vám veľmi pomôžu, ak majú byť vaše obaly na určitý čas skladované na chladných alebo vlhkých miestach.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠA PRIORITA #1

Naše produkty sú ekonomické a znižujú ekologické zaťaženie planéty.
VLASTNÉ LABORATÓRIUM
Nám poskytuje kontrolu produktov a umožňuje vývoj a inovácie stretch fólií a lepiacich pások.
ZBER ODPADOVEJ FÓLIE
Použíté fólie zozbierame, recyklujeme a pripravujeme na ďalšie použitie.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Vyberieme pre Vás najvhodnejší obal a poskytneme vzorky na otestovanie.
PREČO MY?
Optimálne ceny, vysoká kvalita produktov, európska sieť, veľký sortiment a mnoho ďalších výhod...