HomeLepiace pásky

Široká škála baliacich, maskovacích a špeciálnych pások • DIY • potlačené pásky
https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/pasky-na-balenie.png
ECO FRIENDLY

PÁSKY NA BALENIE

Pásky na balenie sú určené na manuálne alebo automatické balenie ľahších alebo stredne ťažkých balíkov. V našom širokom sortimente nájdete samolepiace pásky ako sú: lepiace pásky, PVC, akrylová, hot melt a solvent páska  Papierová páska na balenie, Pásky s potlačou Vaším logom a pod. Niektoré pásky vyrábame aj v tichom prevedení.

Ak si nie ste istý, ktorá páska zodpovedá Vaším potrebám, my Vám pomôžeme vybrať si to najlepšie riešenie pre Vaše potreby.

Vďaka správnemu pomeru otestovaných materiálov a lepidla dosahujeme mimoriadnu kvalitu našich pások a práve preto sa naše pásky môžu používať vo všetkých odvetviach priemyslu.

Naše baliace pásky dodržiavajú všetky predpisy a požiadavky, vyrobené sú z biologického polypropylénu (BOPP), čo znamená, že sú naše výrobky ECO FRIENDLY.

ECO FRIENDLY

MASKOVACIE PÁSKY

Krepové pásky známe aj ako maliarske maskovacie pásky, sú samolepiace a citlivé na tlak. Prevažne sa používajú na ochranu vnútorných a vonkajších povrchov pri maľovaní, farbení a v rôznych odvetviach priemyslu ako napríklad: v automobilovom, DIY, stavebníctvo, stavba lodí…
Dostupné sú v rôznych farbách a dimenziách a my vám ponúkame široký sortiment papierových, krepových, polo krepových pások vyrobených z kvalitných materiálov a lepidla.

https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/krepove-pasky.png
https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/specialne-pasky.png
ECO FRIENDLY

ŠPECIÁLNE PÁSKY

Špeciálne pásky, určené na špeciálne používanie v rôznych odvetviach priemyslu. Do tejto kategórie patria pásky: duct, spevnené, dvojité a hliníkové pásky.

Používajú ju vodoinštalatéri, tiež má uplatnenie v leteckom priemysle, stavebníctve, v automobilovom priemysle a najviac sa používajú v priemysle DIY. Špeciálne pásky majú veľmi široké uplatnenie.

Pomocou duct pásky môžete opraviť hocičo. Najpopulárnejšia a najznámejšia páska ktorá je nevyhnutná v každej domácnosti. Hliníková páska sa používa v oblasti klimatizácie a kanalizácie.

Obojstranne lepiaca, dvojstrane lepiaca alebo dvojito lepiaca páska je vhodná na montáž kobercov, majú vynikajúcu schopnosť prispôsobiť sa nerovným povrchom.

ECO FRIENDLY

EKO - PAPIEROVÁ PÁSKA

Papierová eko páska na balenie škatúľ. Existuje možnosť potlače na ňu, alebo sa môže používať na strojové balenie.

Hnedá saturovaná polokrepová papierová páska. Bez silikónu. Vhodná na uzatváranie krabíc. 

Je to jedna z najlepších a najkvalitnejších pások.

https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/eko-papierova-paska.png
https://www.dobryobal.sk/arte-content/uploads/2021/01/potlacene-pasky.png
ECO FRIENDLY

PÁSKY S POTLAČOU

Páska s potlačou je produkt na ktorý sme veľmi pyšný! Tieto pásky na balenie, lepenie a označovanie škatúľ sa vyznačujú vysokou kvalitou a práve preto sú vhodné na používanie v potravinárskom priemysle (odolné na vysoké a nízke teploty), na tlač alebo keramický priemysel. Podľa vašich potrieb môžeme vytlačiť logo na pásku, čo môže byť ideálna reklama na Vaše podnikanie!

Tlač na páske zahŕňa tlačenie loga, výkresov, textu alebo mena Vašej spoločnosti na samolepiacu pásku. Týmto spôsobom vytvárate výbornú reklamu a šetríte prostriedky, ktoré by ste investovali do tlače škatúľ. Tlačené pásky na balenie sú ideálnym riešením v oblasti balenia.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠA PRIORITA #1

Naše produkty sú ekonomické a znižujú ekologické zaťaženie planéty.
VLASTNÉ LABORATÓRIUM
Nám poskytuje kontrolu produktov a umožňuje vývoj a inovácie stretch fólií a lepiacich pások.
ZBER ODPADOVEJ FÓLIE
Použíté fólie zozbierame, recyklujeme a pripravujeme na ďalšie použitie.
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Vyberieme pre Vás najvhodnejší obal a poskytneme vzorky na otestovanie.
PREČO MY?
Optimálne ceny, vysoká kvalita produktov, európska sieť, veľký sortiment a mnoho ďalších výhod...